Seznamte se s patentovaným systémem bezpotrubní filtrační jednotky Desjoyaux, která v kombinaci s monolitickým samonosným železobetonovým bazénem vytváří tu nejlepší variantu bazénu! 

Bezpotrubní filtrace Desjoyaux je inovativní a účinný způsob filtrace vody v bazénu. Oproti tradičním filtračním systémům, kde jsou potrubí vedená od bazénu do filtrační jednotky, je bezpotrubní filtrace zabudovaná přímo do stěn bazénu.

Tento systém umožňuje filtraci vody přímo v bazénu, čímž se eliminují problémy s těsněním potrubí a ztrátou tlaku vody. Filtrace je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči chemikáliím a UV záření a snadno se udržují.

Během filtrace je voda nasávána do filtračních vaků, které vodu čistí a odstraňují nečistoty. Po cca 10-14 dnech je třeba filtrační vaky čistit, což se provádí pouze proudem vody ze zahradní hadice, bez významných vodních ztrát jako je tomu v případě proplachování alternativních pískových filtrací.

Bezpotrubní filtrace Desjoyaux umožňuje velmi účinnou filtraci vody a její kvalitu lze snadno kontrolovat. Díky tomuto systému se zlepšuje kvalita vody v bazénu a minimalizuje se potřeba používání chemikálií. Tento systém je také šetrný k životnímu prostředí, protože snižuje množství odpadní vody.

Bezpotrubní filtrace Desjoyaux je velmi efektivní a spolehlivý systém pro čištění vody v bazénu, který je šetrný k životnímu prostředí a snadno se ovládá.