Proč bazén Desjoyaux?


Stavba "na klíč"

Postaráme se skutečně o vše. Prostor pro bazén vykopeme, bazén postavíme, nainstalujeme příslušenství, vytvoříme okolí bazénu, bazén zakryjeme.

Bazén na přání

Chcete bazén o specifické délce, šířce, hloubce? Chcete variabilní dno a různé hloubky? Schody zprava či zleva? První schod atypicky hluboký? Posuvnou terasu? Pro naše klienty vše ...

Bezpotrubní filtrace

Kolem bazénu nevedou žádné trubky, do tělesa bazénu nejsou žádné prostupy. Není třeba napojení na kanalizaci, odpad či vodu. Dokonalá vodotěsnost. Jednoduché, že ...?

Monolitická konstrukce bazénu

Pomocí specifického know-how dokážeme bazén zabetonovat v jeden moment - stěny i dno. Vznikne tím dokonalý stavební prvek - monolit.

Bazénové příslušenství

K bazénu dodáme a nainstalujeme kompletní bazénové příslušenství - protiproud, vytápění, úpravu vody, vysavač, sprchu, zastřešení. V té nejvyšší kvalitě a dle Vaší volby!

33 let na trhu

Desjoyaux je na českém trhu již více než 33 let a  za tu dobu jsme postavili téměř 7000 bazénů! Zázemí velké společnosti, bazény i příslušenství skladem, servis - to vše jen pro Vás!

Cena bez skrytých položek

Také se Vám už někdy stalo, že Vám dodavatel navýšil cenu poté, co jste obdrželi zboží? U nás se Vám to nestane, protože jsme profesionálové, kteří ví, že jsou věci, co se prostě nedělají ...

Komplexní poradenství

Kde jinde Vám na jednom místě poradí, doporučí, vysvětlí a následně se o vše postarají a vysvětlí? Důležitá je komunikace s klientem a seznámení se všemi aspekty stavby a díla.